Pūra Lāde

Katram rokdarbniekam ik pa laikam ir nepieciešams parādīt sava darba rezultātu. Kaut vai tāpēc, lai pārliecinātos - ka arī citiem darinājums patīk tikpat ļoti kā pašam autoram. Jā, tā ir sava veida lielīšanās ar to, ko protam. Un - kas tur slikts? Mēs taču PROTAM kaut ko radīt paši savam rokām! Un nemaz nav žēl, ka arī citi iemācās kaut ko radīt. Kopā taču ir interesantāk un jautrāk. Kopā var radīt daudz vairāk jaunu lietu, izdomāt jaunus tehniskus "knifus", atklāt vēl līdz šim neatklātās krāsu un rakstu kombinācijas, vēl līdz šim neizmantotās dzijas. Pūra Lāde ir virtuāls rokdarbu atrādīšanas pasākums visa gada garumā. Piedaloties tajā, Jūs varat dalīties ar savu radīšanas prieku un veiksmīgi pabeigtajiem projektiem. Veiksmīgākajiem izdodas kaut ko arī laimēt no Saules Lāča virtuālajiem plauktiem. Vērojot no malas - varat smelties radošas idejas un iedvesmu saviem nākotnes darinājumiem, iegūt informāciju par izmantoto materiālu, par citiem rokdarbnieku pasākumiem. 

Ja arī Tu vēlies piedalīties, nav nekā vienkāršāka! Iepazīsties ar Noteikumiem zemāk, seko Jaunumiem, lai savlaicīgi uzzinātu jaunā mēneša tēmu un arī Tavus darbus redzēs katrs, kas ienāks Saules Lāča teritorijā.

Noteikumi

  1. Lai piedalītos Saules Lāča rīkotajā rokdarbu skatē, uz e-pastu [email protected] jāatsūta sava radītā darba fotogrāfijas, kas atbilst sadaļā Jaunumi izsludinātajai mēneša tēmai.
  2. Konkursam jāiesūta viena darba divas fotogrāfijas. Pirmā - kurā redzams izejmateriāls, darbs tapšanas vai projektēšanas procesā (cita autora darbs vai dabas objekts, kas kalpojis iedvesmai, skice, shēma utt.), otrā - jau gatavs rezultāts.
  3. Fotogrāfijām pievienojams īss darba apraksts. Kā obligāti parametri ir minami izmantotais materiāls un tā daudzums,  izmantotie instrumenti, darba "gala lietotājs", kā arī - apstākļi, kas nodrošinājuši tieši šādu izpildījumu.
  4. Vēstulei pievienojama darba izpildītāja kontaktinformācija: vārds (vai segvārds), novads, kurā dzīvojat, kā arī lūgums norādīt, kādā veidā vēlams ar Jums sazināties balvas saņemšanas gadījumā.  Konkursa ietvaros saņemtie personas dati tiek izmantoti vienīgi, lai sazinātos ar izlozes uzvarētāju.
  5. Līdz konkursa norises pēdējam datumam saņemto darbu fotogrāfijas ar Jūsu vārdu vai segvārdu tiks izvietotas publiskai apskatei "Saules Lāča" Pūra lādes attiecīgajā "plauktā". Nosūtot sava darba fotogrāfiju konkursam, Jūs dodat piekrišanu to publicēšanai "Saules Lācis" mājas lapā. Ja gadījumā nevēlaties, lai Jūsu darba fotogrāfija pēc ikmēneša izlozes atrastos šajā sadaļā līdz gada beigām, Jums ir tiesības atsaukt savas fotogrāfijas izvietošanu. Iesūtīto fotogrāfiju izvietošana citur iespējama vienīgi ar darba autora piekrišanu.
  6. Visi dalībnieki piedalās izlozē, un viens no viņiem saņems balvu no Saules Lāča krājumiem - izejmateriālus turpmākajiem darbiem vai kādu īpašu pārsteigumu. Mēneša uzvarētāja noskaidrošanas "protokols" tiek pievienots sadaļas "Pūra Lāde" attiecīgajam plauktiņam kā pēdējais attēls.
  7. Par rokdarbu konkursa dalībnieku var būt jebkurš, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, mīļākās rokdarbu tehnikas, meistarības līmeņa un dzīves vietas.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.