Augusts - skaisto jaku mēnesis

Šeit tiek izvietoti mājas lapas apmeklētāju iesūtītie darbi. Ja arī Tev ir izdevies savam rokām noadīt, notamborēt vai kādā citā veidā radīt jaku, iepazīsties ar noteikumiem zemāk un - piedalies! Viena, pašas darināta, jaka var sildīt vairākus cilvēkus! Varbūt tieši Tava jaka, kopā ar stāstu par tās tapšanas "aizkulisēm", kļūs kādam par iemeslu pirmo reizi uzadīt kaut ko lielāku par zeķi. Varbūt tieši Tava jaka radīs vēlēšanos - pamēģināt kādu jaunu tehnoloģisku paņēmienu. Varbūt tieši Tu mēneša beigās būsi tas veiksmīgais, kas tiks izlozēts kā Balvas ieguvējs. Un vēl, nevis varbūt, bet pilnīgi noteikti - Tev būs silti!

Noteikumi

  1. Lai piedalītos Saules Lāča rīkotajā rokdarbu konkursā, uz e-pastu [email protected] jāatsūta sava radītā darba fotogrāfijas, kas atbilst sadaļā Jaunumi izsludinātajai mēneša tēmai.
  2. Konkursam jāiesūta viena darba divas fotogrāfijas. Pirmā - kurā redzams izejmateriāls, darbs tapšanas vai projektēšanas procesā (cita autora darbs vai dabas objekts, kas kalpojis iedvesmai, skice, shēma utt.), otrā - jau gatavs rezultāts.
  3. Fotogrāfijām pievienojams īss darba apraksts. Kā obligāti parametri ir minami izmantotais materiāls un tā daudzums,  izmantotie instrumenti, darba "gala lietotājs", kā arī - apstākļi, kas nodrošinājuši tieši šādu izpildījumu.
  4. Vēstulei pievienojama darba izpildītāja kontaktinformācija: vārds (vai segvārds), novads, kurā dzīvojat, kā arī lūgums norādīt, kādā veidā vēlams ar Jums sazināties balvas saņemšanas gadījumā.  Konkursa ietvaros saņemtie personas dati tiek izmantoti vienīgi, lai sazinātos ar izlozes uzvarētāju.
  5. Līdz konkursa norises pēdējam datumam saņemto darbu fotogrāfijas ar Jūsu vārdu vai segvārdu tiks izvietotas publiskai apskatei "Saules Lāča" Pūra lādes attiecīgajā "plauktā". Nosūtot sava darba fotogrāfiju konkursam, Jūs dodat piekrišanu to publicēšanai "Saules Lācis" mājas lapā. Ja gadījumā nevēlaties, lai Jūsu darba fotogrāfija pēc ikmēneša izlozes atrastos šajā sadaļā līdz gada beigām, Jums ir tiesības atsaukt savas fotogrāfijas izvietošanu. Iesūtīto fotogrāfiju izvietošana citur iespējama vienīgi ar darba autora piekrišanu.
  6. Visi dalībnieki piedalās izlozē, un viens no viņiem saņems balvu no Saules Lāča krājumiem - izejmateriālus turpmākajiem darbiem vai kādu īpašu pārsteigumu. Tēmas favorīts tiks nosaukts un godināts sadaļā Jaunumi.
  7. Par rokdarbu konkursa dalībnieku var būt jebkurš, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, mīļākās rokdarbu tehnikas, meistarības līmeņa un dzīves vietas.
0

 .