Septembris - skaisto jaku un džemperu mēnesis

Šeit izvietotas visskaistākās septembra jakas un vissiltākie džemperi. Vai arī otrādi. Ja arī Tev ir noadīts kāds mīlīgi silts džemperis vai rudenīgi krāsaina jaka, nekautrējies, parādi citiem! Ar skaistumu ir jādalās, tad tā paliks vairāk!

Noteikumi

  1. Lai piedalītos Saules Lāča rīkotajā rokdarbu skatē, uz e-pastu [email protected] jāatsūta sava radītā darba fotogrāfijas, kas atbilst sadaļā Jaunumi izsludinātajai mēneša tēmai.
  2. Konkursam jāiesūta viena darba divas fotogrāfijas. Pirmā - kurā redzams izejmateriāls, darbs tapšanas vai projektēšanas procesā (cita autora darbs vai dabas objekts, kas kalpojis iedvesmai, skice, shēma utt.), otrā - jau gatavs rezultāts.
  3. Fotogrāfijām pievienojams īss darba apraksts. Kā obligāti parametri ir minami izmantotais materiāls un tā daudzums,  izmantotie instrumenti, darba "gala lietotājs", kā arī - apstākļi, kas nodrošinājuši tieši šādu izpildījumu.
  4. Vēstulei pievienojama darba izpildītāja kontaktinformācija: vārds (vai segvārds), novads, kurā dzīvojat, kā arī lūgums norādīt, kādā veidā vēlams ar Jums sazināties balvas saņemšanas gadījumā.  Konkursa ietvaros saņemtie personas dati tiek izmantoti vienīgi, lai sazinātos ar izlozes uzvarētāju.
  5. Līdz konkursa norises pēdējam datumam saņemto darbu fotogrāfijas ar Jūsu vārdu vai segvārdu tiks izvietotas publiskai apskatei "Saules Lāča" Pūra lādes attiecīgajā "plauktā". Nosūtot sava darba fotogrāfiju konkursam, Jūs dodat piekrišanu to publicēšanai "Saules Lācis" mājas lapā. Ja gadījumā nevēlaties, lai Jūsu darba fotogrāfija pēc ikmēneša izlozes atrastos šajā sadaļā līdz gada beigām, Jums ir tiesības atsaukt savas fotogrāfijas izvietošanu. Iesūtīto fotogrāfiju izvietošana citur iespējama vienīgi ar darba autora piekrišanu.
  6. Visi dalībnieki piedalās izlozē, un viens no viņiem saņems balvu no Saules Lāča krājumiem - izejmateriālus turpmākajiem darbiem vai kādu īpašu pārsteigumu. Mēneša uzvarētāja noskaidrošanas "protokols" tiek pievienots sadaļas "Pūra Lāde" attiecīgajam plauktiņam kā pēdējais attēls.
  7. Par rokdarbu konkursa dalībnieku var būt jebkurš, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, mīļākās rokdarbu tehnikas, meistarības līmeņa un dzīves vietas.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.